PRED LETNOU DOVOLENKOU NAVŠTÍVTE ZUBÁRA

Radosť zo zaslúženého oddychu na pláži v obľúbenej destinácii môžu značne prekaziť neznesiteľné bolesti zuba. Kaz dáva vždy o sebe vedieť v najmenej vhodnej situácii. Bezsenným nociam sa však dá predísť. Stačí myslieť na prevenciu a pred odchodom navštíviť zubára, ktorý dokáže zubný kaz odhaliť skôr. A tiež aj ďalšie problémy.


Blog / 07.05.2018 ČÍTAŤ VIAC

SLOVENSKÝ PACIENT SI ZASLÚŽI ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Do Glasgowa pricestoval s tristo eurami od svokry vo vrecku. Zakrátko za ním na Britské ostrovy prišla jeho manželka. Stomatológia je podľa ich názoru na Slovensku na vynikajúcej úrovni, chýba jej však ľudský prístup ku klientovi a vedomie, že úsmev je umeleckým dielom zubára. To sa rozhodli po návrate na rodnú hrudu zmeniť. Manželia Libor a Valéria Michnovci z bratislavskej kliniky ArtDentistic.


Blog / 02.05.2018 ČÍTAŤ VIAC

NÁSTRAHÁM ZIMY ČELIA AJ NAŠE ZUBY

Dokonalý biely úsmev nádherne vynikne na fotografiách z letnej dovolenky. Bronzová pokožka a žiarivé zuby sú ideálnou kombináciou. Pozornosť si však náš chrup zaslúži aj teraz, v období vianočných večierkov a sviatočného prejedania sa, keď na odtieň vo väčšej miere vplýva punč, červené víno, čaje, káva i cigarety. Spozornieť by sme mali aj pri citlivosti na teplo a pri zimných športoch.


Blog / 21.03.2018 ČÍTAŤ VIAC

GUIDED SURGERY 3D – NAVIGOVANÁ CHIRURGIA PRE DOKONALÉ ZAVEDENIE ZUBNÉHO IMPLANTÁTU

Vďaka inovatívnej technológii GUIDED SURGERY 3D sme na našej klinike schopní pacientom zaviesť implantát tak, aby výsledná korunka bola esteticky a funkčne presne tam, kde má byť.


Televízia / 21.03.2018 ČÍTAŤ VIAC